Nejčastěji hledáte
eSLUŽBY
modrý obrázek s textem Michal fest vstupenky
Aktuality
Radnice zve michálkovické občany na první setkání klubu seniorů
27 3 2023

Radnice zve michálkovické občany na první setkání klubu seniorů

Nebuďte sami doma a buďte u založení vašeho nově vznikajícího klubu seniorů. První společné setkání se uskuteční ve čtvrtek 13. dubna 2023 od 15 hodin na komunitním centru. 

Slavnostní rodinné odpoledne s dětským klubem
27 3 2023

Slavnostní rodinné odpoledne s dětským klubem

Při příležitosti 10letého výročí činnosti otevřeného klubu pro děti a mládež si vás dovoluje městský obvod Michálkovice pozvat na slavnostní rodinné odpoledne, které se uskuteční v pátek 21. dubna 2023 od 15 hodin na komunitním centru. 

Michálkovické pálení čarodějnic
22 3 2023

Michálkovické pálení čarodějnic

Na přelomu dubna a května se tradičně srocují na tajemných místech čarodějnice. Jedním z takových tajemných míst je i areál hasičské zbrojnice v Ostravě Michálkovicích. Tradiční Michálkovické pálení čarodějnic se uskuteční 29. dubna 2023 od 15.00 Co nejsrdečněji zveme malé i velké čaroděje a čarodějnice v kostýmech i bez nich.

Pořadatelé připravují zajímavé soutěže na stanovištích, zábavné soutěže u jeviště, společné tanečky, vystoupení sokolníků s dravci, soutěž o nejčarodějnější čarodějnice jak mezi malými dětmi, tak i mezi dospělými. Pro děti budou připraveny také skákací atrakce. Samozřejmostí pak bude bohaté občerstvení. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že si akci společně užijeme.

VÍCE AKTUALIT >>