Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

MichalFest 15.–16. června 2018

Poslední změna: Středa 18.04.2018 09:08 by Špačková Pavlína
Multižánrový hudební festival MichaFest bude letos dvoudenní! MichalFest je pohodový multižánrový festival odehrávající se v nádherném industriálním areálu NKP Důl Michal v Ostravě-Michálkovicích. Letos můžete navštívit už šestý ročník, na němž vás bude opět čekat mnohahodinová smršť skvělé hudby. Projekt je financován neinvestiční účelovou dotací z rozpočtu statutárního města Ostravy a z rozpočtu Moravskoslezského kraje. Projekt je dále podpořen sponzorskými dary a je spolufinancován z rozpočtu městského obvodu Michálkovice.

Program festivalu

Na dvou scénách se vystřídají kapely a umělci mnoha hudebních žánrů. Těšit se můžete např. na hvězdu balkánské hudební scény Gorana Bregoviće, skupinu Mandrage, na festivale vystoupí i Tereza Kerndlová, Dalibor Janda nebo Ivan Mládek. Mladší ročníky potěší třeba rapper Lipo nebo kapela ATMO music. Nabídka je tedy lákavá, proto přijďte a zažijte jedinečnou atmosféru v unikátním industriálním areálu Dolu Michal v Ostravě.

Vstupenky a stránky festivalu

POZOR! Využijte jedinečnou akci do vyprodání - vstupenka na oba dny za 299 Kč. Vstupenky můžete zakoupit přímo na pokladně úřadu nebo prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Úřad městského obvodu Michálkovice
Československé armády 325/106
715 00 Ostrava-Michálkovice


Úřední hodiny »